Moda Diyo

Zayıf Kadınlar İçin Kombin Önerileri

Zayıf Kadınlar İçin Kombin Önerileri

Doğa bazen vücut şeklini veya görünüşü insanlara güzel bir şekilde hediye ederken bazılarına da güzel özelliklerini vurgulaması için olanaklar verir. Çoğu kadın kalça bel ve yüz çevresinde istenmeyen yağlarının olmamasını ve mükemmel görünmenin hayalini kurar. Günümüzde zayıf olmak için elindeki her şeyi verebilecek kızlar ordusu var. Ancak çok ince ve zayıf bazı kadınlarda basen bölgelerinin hafif yuvarlak bir form kazanabilmesi için kilo almaya çalışırlar. Özellikle karşı cins için dikkat çekici ve mükemmel bir görünümün parçası olmak, aynaya her baktığımızda işte bu mükemmelim ve kendimi harika hissediyorum demek için ne yapılması gerek? Sadece vücut tipinize uygun, doğru kıyafetleri seçerek bu mükemmelliğe ulaşmanız çok yüksek. Zayıf kadınlar için kombin önerileri denince seçenek yelpazemiz çok geniş.

  • Dikey çizgilere sahip üst, alt veya elbiselerden kaçının. Dikey çizgiler kilo sahibi kadınlar için idealdir, sizlerin dikey çizgili herhangi bir parça giymemeniz gerekli yoksa olduğunuzdan da zayıf görünürsünüz.
  • Dikey çizgilerin yanında yüksek topuklu ayakkabı tercih etmeyin. Yüksek topuk sizi daha uzun ve ince gösterecektir. Yine de topuklu ayakkabılardan hoşlanıyorsanız mini topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz.

Dar kotları giymeyin. Günümüzün modası ne olursa olsun dar Jean pantolonları dolabınızdan çıkartmalısınız. Çok zayıf ve ince bacaklı kadınlar için dar kotlar çok kötü bir tercihtir. İnce bacaklı bayanlara özel olarak düz ve geniş paçalı pantolonlar, klasik pantolon veya bol kot tercih etmeye çalışın. Ayrıca bol kotların içerisinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

  • Parlak renkler giyin, koyu renk giyinmekten kaçının. Koyu renk genelde kilolu bayanların istenmeyen bölgeleri gizleyebilmeleri için tercih edilmeli. Pastel notlar ideal zayıf kız renkleri arasında yer alır.
  • Katlı kıyafetleri tercih edin. Birkaç parça kat kat kıyafetler sizi daha tarz gösterecektir. Eğer kat kat giyinmede kendinizi çok iyi görmüyorsanız, kış aylarında örgülü kalın kazakları tercih edebilirsiniz.

Orta bel kemerlerinden uzak durun. Hepimizin bildiği gibi orta bel kemeri beli daha ince göstermesi için kullanılan bir araç ve aksesuar değil. Sizin beliniz ince olacağı için orta bel kemerine ihtiyacınız yok.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ