Moda Diyo

Zayıf Gösteren Kombin Önerileri

Zayıf Gösteren Kombin Önerileri

Fazla kiloları saklamak her kadının hayalidir oysa kolay değildir. Her ne kadar ince görünmek kolay olmasa da bu yöntemlerle daha kibar görüneceksiniz.

Artık pozitif kilolarınız dert olmaktan çıksın. Üzerinize giyeceğiniz kıyafetlere küçük değişiklikler yaparak cılız görünmeniz muhtemel. Neyi nasıl giyeceğinizi bilirseniz kıyafet seçimi bundan böyle güç olmaktan çıkar. Ayrıca perhiz yapmanıza da gerek kalmaz. Hemen moralinizi yükseltin ve yazımıza odaklanın.

Saklamak istediğiniz bölgeyi belirleyin

Giydiklerinizle zayıf görünmeyi başarıya ulaşmak için başta gizlemek istediğiniz bölgeyi belirleyin ve kıyafet seçiminizi buna kadar yapın.

Kıyafet tercihleriniz o bölgeyi kapatacak tarzda olsun. Vücudunuzda kilolu bölgeyi kapatıp cılız olan kısımları ön plana dahil etmemek için vücudunuzun ince olan bölgelerine oturan ve kilolu olan bölgelerine dürüst genişleyen bir giysi tercih etmelisiniz.

Böylelikle apaçık göze batan bir yer olmayacaktır. Öteki bir önerge ise eğer vücudunuzda şişman olan kısım üstteki kısımsa üst tarafınızı kapatacak koyu renkli kıyafetler seçim edin. Kol ve göbeğinizde kilo sorununuz varsa bu ortadan kalkmış olacak.

Eğer kilolu olan tarafınız bacak ve kalçalarınız ise altında doğru bolaran elbise veya eteklerle kombin yapabilirsiniz. Lakin tek renk kombinler oluşturmanızda avantaj var.

zayif-goteren-kombin-onerileri-1

Uygun kesimli model seçin

Kilolusunuz diye bol kıyafetler giymenizin anlamı değil. Kilonuzu kapatmak ve daha ince belirmek için vücudunuz için uygun kıyafet kesimi seçmeniz gerekir. Bol kıyafetler içine saklanıp moralinizi bozmanıza lüzum yok.

Bacaklarınız kocaman bir kadınsanız desenli çoraplar yerine tek desen ve tek renk çoraplar tercih edin. Pantolon seçiminiz ütü kaplı ve olağan kesimli olanları tercih edin.  Muhakkak likralı kıyafetler seçim etmeyin. Bu sizi olduğunuzdan daha da şişman gösterecektir.

Kadınlar Kulübü olarak sizlere birkaç kombin önerileri sunduk. Umarız sizin için faydalı olmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ