Moda Diyo

Tarz Sahibi Olmak İsteyenler Buraya

Tarz Sahibi Olmak İsteyenler Buraya

Bu yazımızla tarz sahibi olmak isteyen okurlarımız ile alışveriş ipuçlarını paylaşacağız. Herkes tarz sahibi olmak, giydikleriyle dikkatleri üzerine çekmek ve kendisini özel hissetmek ister. Ancak birçok kişi bu durumu maalesef başaramaz. Sokakta yürürken yanınızdan geçen çok şık giyinimli beş kadından belki de iki tanesi gerçekten tarz sahibidir. Tarz olmak çok pahalı, şıkırtılı giysiler giymek değildir. Günümüzde sadece şık giyinmek bizleri tarz sahibi yapmadığı için, sizleri tarz ve stil sahibi yapacak koleksiyonları araştırmanızı, istediğiniz parçaları nasıl daha uygun fiyata sahip olabileceğinizi araştırmanızı öneririz. Modayı takip ederseniz, adeta bir trend setter olabilirsiniz, böylelikle benliğinizi bulabilirsiniz.Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Önemli olan doğru adresi bilmek. Kaliteli, iyi ve özel parçaları bulmak günümüzde çok kolay. Binlerce ünlü moda tasarımcısının özel koleksiyonları parmaklarınızın ucunda. Alışveriş merkezlerinin en özel markalarından, takı dünyasının nitelikli ve özel parçalara kadar çok geniş bir yelpaze web siteleri sayesinde ayağınıza kadar geliyor. Alışveriş merkezlerinden çok fazla alışveriş yapanlar bilirler ki, dünyaca ünlü markalar özel koleksiyon parçalarını bu merkezlerdeki mağazalarında satışa sunarlar. Gerçekten çok büyük emek ve güzellik barındıran bu parçaların fiyatlarına ulaşmak zordur. Ama tarz sahibi olmak istiyorsanız, alışveriş merkezleri sizler için doğru adres. Web siteleri ve alışveriş merkezleri bizler için doğru adres peki hangisi diyorsanız sizlerle püf noktayı paylaşalım.

İnternet üzerinden aradığınız her türlü ürünü dakikasında bulmak mümkün. Ancak görüp, dokunmadığınız bir ürünü kimse içi rahat bir şekilde alamaz, özellikle de konu giysi olunca. Önce kendi vücudunuza neyin yakışacağını ve doğru kombinler yapmayı öğrenmelisiniz. Seçtiğiniz bir parça vücudunuzun bir çok yerinde kullanılabiliyorsa, o parça sizi şık değil rüküş yapar. Yani giydiğiniz bir eteği, straplez olarak kullanmanız mümkün olmamalı ve kullanmamalısınız. Bu nedenle kombin yaparken, parçalar halinde yapmalısınız. Bir bluz, pantolon, ceket ve şık bir çanta gibi. Hangi parçanın, hangi parçayla yakışabileceğini öğrenin. Tıpkı bir puzzle’ı tamamlamak gibi. Bu işlemi geçtikten sonra alışveriş merkezlerine çok para harcamadan internet üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü sitedeki bir gömleği gördüğünüz zaman onu hemen üzerinizde hayal edebilir, onu hangi ceket ve etekle kombin yapabileceğinizi bilirsiniz. Her şey göz ve zevk meselesidir. Siz gözünüzü ve zevkinizi eğitir ve geliştirirseniz mükemmellikte beraberinde gelecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ