Moda Diyo

Stiletto Ayakkabı Kombin Seçenekleri

Stiletto Ayakkabı Kombin Seçenekleri

Stiletto ayakkabı modelleri arasında bulunan, kadınlar tarafından en çok beğeniler ayakkabı modelidir. Birçok kadının en büyük aşkı olan stiletto ayakkabılar, kadınların giyerken büyük acılara katlandığı bir model olsa da, şık ve zarif görüntüsü ile birçok kadının kalbini çalıyor. Stiletto ayakkabı modeline olan aşkımızı sizlerle paylaşmak için, stiletto ayakkabı kombin seçeneklerini sizlerle paylaştık.

Stiletto Ayakkabı Nedir, Nasıl Bir Modeldir?

Stiletto sivri topuk ve ince burun ayakkabı çeşidine verilen isimdir. Topuk boy farkı olarak üç çeşide ayrılır. 8 cm topuğa sahip stilettolar, 10 cm topuğa sahip silettolar ve 12 cm topuk yüksekliğine sahip stilettolar. Ayakkabı firmaları tarafından bu 3 ayrı topuk yüksekliğinde üretilen stilettoların, genellikle 10 ve 12 cm topuk yüksekliğine sahip ayakkabıların tercih edildiğini görmekteyiz.

Stiletto ayakkabı giyildiği zaman, kadına kendine güven ve seksilik hissettirir. Bu model zerinde kendimizi daha zarif ve uzun hissettiğimiz için stilettoya olan aşkımız hiç bitmiyor. Modeli gereği anatomiye çok fazla uygun olmasa da görünüşü ve zarafeti ile bizler kendisine çekiyor.

Stiletto ayakkabı kombinlerken…

Bu ayakkabı modelleri hangi kıyafetinizin altına giyerseniz giyin, her şeyi olduğundan daha zarif gösteriyormuş havası katsa da bu modeller genellikle şık bir stil oluşturulurken tercih ediliyor. Mesela düğünlerde, akşam yemeklerinde veya katılacağınız kokteyllerde stiletto ayakkabıyı tercih etiğiniz zaman şıklığınızı bir üst seviyeye taşıyarak tüm dikkatleri sizin üzerinize topluyor. Güzel bir stiletto kombini yaratmak istiyorsanız, kombininiz de seçeceğiniz parçaları dikkatli ve özenle seçmelisiniz. Spor ve şık bir tarza sahipseniz, gündüz saatlerinde stilettonuzu şık bir jean pantolonun altına kombin yaptığınızda mükemmel görüneceğiniz kesin.

Stiletto ayakkabınızı etek ve elbiseleriniz ile kombin yapabilirsiniz. Bu şekilde bir kombin düşünüyorsanız, özellikle ayak bileklerinizin büyün dikkati üzerine çekeceğini unutmayın. Ayak bilekleriniz normalden biraz daha kalınsa, bu havayı yakalayabilmeniz için seçeceğiniz stiletto modeline dikkat etmelisiniz. En güzel stiletto kombinleri arasında elbise ve etek ile yapılan kombinler yer almakta. Kısa bir elbise altına stiletto ayakkabı modelini giydiğiniz zaman bacaklarınızın zarafeti ortaya çıkacaktır. Stiletto modeller giyildiği zaman bacağı daha ince ve uzun gösterir. Bu yüzden en beğendiğiniz stiletto ayakkabınızı yanınıza alıp mağaza mağaza elbise ve etek modellerini deneyerek, ayakkabınıza uygun bir kombin yaratabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ