Moda Diyo

Püsküllü Çanta Modelleri

Püsküllü Çanta Modelleri

Çanta, bir kadının vazgeçilmez aksesuarıdır. Çantasız dışarı adım atmayan ve çanta seçerken oldukça zorlanan bayanlar için bu durum bir hayli sıkıntılı bir durumdur.

Çanta modelleri açısından bir hayli zengindir. Her modeli her rengi olan çantaların bu sezon püsküllü modelleri ön plana çıkmıştır.

Püsküllü çanta modellerinin en fazla tercih edileni çapraz takılan çantalardır. Her bayanda mutlaka bir tane vardır ya da daha önceden kullanmıştır. Her rengi ve her modeli olan bu çantalar özellikle genç kızların tercih ettiği modellerdir. Günümüz modasında ise yetişkinlerde oldukça tercih etmektedir.

Püsküllü çanta modellerinin bir diğeri ise sırt çantalarıdır. Hem okula gidilebilecek hem de dışarıda kullanılabilecek bir modeldir. Çok kullanışlı olmasının yanı sıra bir hayli de şık bir görüntü oluşturan bu çantalar, renk bakımından da oldukça zengindir. Genç kızların tercih ettiği gibi bebekli olan annelerin de tercih ettiği modeller arasındadır.

Püsküllü çanta modellerinin arasında bir de cüzdan tarzında olan çantalar vardır. Oldukça kullanışı rahat olan bu çantalar da hem cüzdan şeklinde olduğu için küçük hem de rahat taşınabilir olması ile bir hayli kullanışlıdır. Bir başka model ise kolları püskül detaylı olan çantalardır. Bir hayli şık olan bu modeller de oldukça tercih edilmektedir.

Bütün bunların yanı sıra kendi püsküllü çantanızı kendinizde yapabilirsiniz. Bir hayli basit olan bu yapım, oyalanmak isteyenler ya da el emeği olsun isteyenler için biçilmiş kaftan olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ