Moda Diyo

Kış Aylarında Mini Etek Nasıl Giyilir?

Kış Aylarında Mini Etek Nasıl Giyilir?

Şık olmak isteyen kadınlar için vazgeçilmez olan mini etekler kış aylarında da oldukça popüler. Kalın çoraplar, ince çoraplar, botlar, desen desen kazaklarla da kombin yapabilecekleri mini etekler sayesinde bir adım önde görüneceklerdir. Etekleri kumaşlarına göre kombin yapmak gerekir.

Öncelikle deri mini etek için, kalın çorap tercih edilmemelidir. Kalın çorap özensiz görünmenizi sağlayacaktır. Deri mini etekler için ince bir çorap, uzun çizmeler ve beraberinde pamuklu-yünlü kazaklar tercih edilmelidir. Desenli ve renkli çoraplar da kullanılarak marjinal bir görünüm elde edilmiş olur. Fakat üzerine deri ceket veya deri bluz yanlış bir seçim olacaktır. Deri-deri yerine deri-pamuk rahat görüntüsünün yanı sıra şık olmanızı sağlayacaktır.

Kış aylarında mini etek nasıl giyilir? Hangi çoraplar tercih edilir?

Her tip çorapla da giyilebilen kadife etekler dar kesimse kalın yünlü çoraplar, kısa/yarım botlar ve salaş duran kazaklarla tercih edilmelidir. Kadife etekler için kısa deri montlar kullanılabilir. Fakat kaşe kabanlar tercih edilmemelidir. Kaşe ve kadife kumaşların dokuları benzer olduğu için gözü yorar. Özensiz bir görünüme sahip olduğunuz algısını verir.

Kış Aylarında Mini Etek Nasıl Giyilir?

Kış Aylarında Mini Etek Nasıl Giyilir?

Kumaş mini etekler, genellikle çalışan kadınların tercihi olsa da günlük hayatta da kullanılabilir. Kumaş etekler için kalın çoraplar tercih edilmemelidir. Gömlekler ile kullanabilirsiniz. Çizmeler ya da yünlü görünüme sahip botlar yerine deri ayakkabılar tercih edilmelidir. Deri ceketler ve kaşelerle oldukça rahat kombin yapılabilirken şişme montlar kullanılmaması gerekir.

Kot etekler için her tip çorap kullanabilir ve her tip kaban-mont ile kombin yapabilirsiniz. Dar pamuklu kazaklar hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Renk renk bileklikler ve her tip bot ve çizmenizi beraberinde kullanabilirsiniz.

Diğer aksesuarlarınız ile beraber eldivenler ve şapkalar da kombine yardımcı olacaktır. Etekleriniz ile aynı renk eldiven ya da şapka tercih edebilir şıklığı bir adım öteye taşıyabilirisiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ