Moda Diyo

Evi güzelleştiren öneriler

Evi güzelleştiren öneriler

Evi güzelleştiren öneriler

Yaşam alanlarınızda daha rahat ve daha keyifli vakit geçirmek isterseniz dekorasyona önem vermelisiniz. Evinizin dekorasyonu da sizleri anlatmalı. Bunun için ise oldukça büyük paralar harcayarak evinizi dekore etmenize de gerek yoktur. Sadece evi güzelleştiren öneriler ile küçük dokunuşlar yaparak sizler de oldukça rahat ve bir o kadar da konforlu ve güzel bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

Evi güzelleştiren öneriler

Dekorasyonu güzelleştiren öneriler ile sizler de evinizdeki eski eşyaları bile değerlendirerek evinizin daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere sunacağımız pratik öneriler:

-evinizde bulunan abajur veya diğer aydınlatmalarınıza artık gözünüz alıştığı için bunlar sizler için oldukça sıradan gelebilmektedir. En küçük bir değişikliğin bile evinizin havasını birden değiştireceğini unutmayınız. Bunun için de işe abajur ve diğer aydınlatmaların başlıklarını değiştirerek başlayabilirsiniz. Bu sayede eski eşyalarınızı da yenilemiş olacaksınız.

-evinizin içinde yer alan mobilyaların yerini değiştirmeniz bileevinizin havasını birden değiştirecektir. Fazla eşyalarınızdan kurtularak sadece evinizdeki mobilyaların yerini değiştirebilir ve farklı bir şekilde oturma planı yapabilirsiniz.

-evinizde yine gözünüzün sürekli olarak alıştığı şeylerden birisi de sandalyelerinizdir. Bunların kılıflarını değiştirebilir veya güzel ve renkli şallar ile evinizin dekorasyonuna bir renk katabilirsiniz.

– renk uyumu kesinlikle dekorasyonda en önemli şeylerden birisidir. Bunun için de evinizde oldukça farklı olan renkleri bir yere kaldırın ve mobilyalarınız sadece sade renkler ile boyayarak onları hem yenilemiş olacaksınız hem de evinizin havası da birden değişebilecektir.

-perdeler de yine evi güzelleştiren ve evin havasını birden değiştiren en önemli şeylerden birisidir. Bunun için de küçük bir masraf ile perdelerinizi değiştirebilirsiniz.

-doğa her zaman insana huzur veren en önemli şeylerden birisidir. Kesinlikle evinizde doğaya ait olan parçaların bulunması evinize girdiğinizde sizlere de huzur verecek en önemli etkenlerden birisidir. Bunun için de evinize aksesuar seçmek yerine biraz el becerinizi kullanarak dallar ve ağaç parçaları ile sizler de evinize bu doğal aksesuarları koyabilirsiniz.

-eğer eviniz birazkaranlık ise ve az ışık alıyorsa o zaman renkli ve koyu renk mobilyalardan uzaklaşmanın zamanı geldi. Bunun için de mobilyalarınızı değiştirmek yerine sadece yenibir mobilya kılıfı ile bu işe de kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz. Sadece beyaz ve kremin tonların kullanarak kapalı ve az şık alan alanlarda sizler de bu çözüm ile daha aydınlık bir hava katabilirsiniz.

-eviniz küçük ise ve bu yüzden de evde nefes almıyor gibi oluyorsanız bunun da çözümünü ayna ile bulabilirsiniz. Duvarınızın birinde kullanacağınız büyük ve gösterişli bir ayna ile odanızda derinlik katacak ve küçük alanın birden daha geniş durduğunusizler de fark edeceksiniz.

-gardırobunuz artık size yetmiyorsa bu işi açık giyinme dolabına çevirerek bir sonuca bağlayabilirsiniz. Bunun için de kapaklarını sökerek içine aparatlar takmanız yeterli olacaktır.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ