Moda Diyo

Abiye Üzerine Doğru Aksesuar Tercihi

Abiye Üzerine Doğru Aksesuar Tercihi

Günlük hayatta veya önemli bir davette elbisemizin üzerine takıp takıştırdığımız aksesuarlar belki de hayatımızı kurtaran parçalar arasında. Oldukça sade bir elbiseyi bile mükemmel gösterebilen aksuarlar bulunmakta. Özel günlerde aksesuarların önemi tabi ki daha fazla anlaşılmaktadır. Giymiş olduğunuz elbise ile aksesuar uyumunu çok iyi yapmalısınız aksi takdirde takmış olduğunuz aksesuar size kötü bir havada kayabilir. Öncelikle giyilen elbisenin aksesuar ihtiyacı olup olmadığı kararına varmak önemli. Elbiseniz çok taşlı veya parlak bir elbise ise çoğu zaman aksesuara ihtiyaç duymadan sizi tek başına mükemmel gösterebiliyor. Ancak düz renk sade bir elbise giydiyseniz aşırı sade olmamak ve teraziyi dengelemek adına aksesuar takviyesi yapmanızda fayda var. Pırıltılı, taşlı, sade, kısa ve uzun abiye modeline göre kullanmamız gereken farklı aksesuar çeşitlerini en güzel şekilde kombinleye bilmek tüm gece dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayabilir. Abiye üzerine doğru aksesuar tercihi yapmak bu yüzden önemlidir.

Açık Yaka Elbiseler İçin Aksesuarlar

Abartılı ve açık yaka bir elbiseye sahipseniz, aksesuar konusunda uzun küpe tercihi en doğru tercih olacaktır. Elbiseniz yeterince gösterişli olduğu için parıltılı bir kolye takmak zorunda kalmazsınız. Abartı elbiselerde kolye yerine küpe tercihi yapmak her zaman daha doğru olacaktır. Sadece uzun küpe ve bileklik aksesuar ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ancak elbiseniz sade ve yakası açıksa, bu durumda abartılı ve parlak bir kolye tercih edebilirsiniz. Farklı bir seçenek olarak abartılı bir kolye ve sade küpe tercihi yapabilirsiniz. Abartılı ve açık yakalı elbisenizi giydiğiniz zaman yinede kolye takmak istiyorsanız kesinlikle sade ve abartıdan uzak kolye tercihi yapmalısınız. Her tarafta abartılı  ürünler kullanmanız sizi rüküş gösterecektir. Şık görünmek için giyimi dengelemek en doğrusu olacaktır.

Kapalı Yaka Elbiseler İçin Aksesuar Önerileri

En fazla tercih edilen aksesuar modeli yaka modelli kolyelerdir. Bu şekilde kolye takan kadınlar genel olarak sade küpeleri tercih etmektedir. Eğer kolyeniz küçükse küpeniz büyük veya tam tersi olmalıdır.

Straplez Elbiseler İçin Aksesuar Önerileri

En çok tercih edilen abiye modeli straplez abiyeler dir. Bu tarz abiyeler için sonsuz aksesuar seçeneği bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda trend haline gelen yaka ve omuz kolyeleri hatta vücut kolyeleri ile elbisenizi harika gösterebilirsiniz. Birbirinden güzel renk ve taşlara sahip aksesuarlar ile elbisenizi kombinleye bilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ