Moda Diyo

2017 Sonbahar-Kış Şapka Trendleri

2017 Sonbahar-Kış Şapka Trendleri

Soğuk kış aylarında bir çok kişinin kullandığı aksesuar olan şapkalar, bu sene de birbirinden farklı modelleriyle bizleri bekliyor. Melon, fötr, baret, örgü, kapüşon ve daha birçok çeşit şapka bu sene cıvıl cıvıl, renkli ve çeşitli. Şapka kış aylarında bizlerin bir parçası oluyor adeta. Soğuk hava şartlarından dolayı herkesin ihtiyaç duyduğu şapkalar, bu sene de her sene olduğu gibi çok çeşit modelleri ile bizleri bekliyor. Kışın hem soğuk havadan korunmak hemde stilinizi tamamlamanız açısından 2017 sonbahar,kış şapka trendlerini dikkatle takip ediniz. Peki bu sene hangi şapkalar moda?

Herkesin başına gelmiştir ki evden çıkmadan önce aynanız karşısına geçtiğinizde bir şeyin eksik olduğunu hissediyorsanız, büyük ihtimalle o havanıza hava katacak olan şapkanız dır. Şapka geçmiş yıllardan beri günümüze farklı çeşitleriyle ulaşan klas bir aksesuardır. Yediden yetmişe, kadın, erkek herkes tarafından kullanılan bir aksesuardır. Çok fazla kullanılan ve ihtiyaç duyulan bir aksesuar olduğu için şapka tasarımcılarımız var gücü ile çalışmaktadırlar. Keyfinize veya stilinize göre şapka taka bilmeniz için çok fazla model üretiliyor ve sizlere sunuluyor. Sizlerle 2017 sonbahar kış şapka trendlerini paylaşmadan önce hatırlatmak isterim ki her şapkayı moda diye takmayın. Önce vücudunuzu tanıyın ve şapka seçiminiz ona göre olsun.  Mesela çok geniş, büyük fötr şapkalar eğer uzun boylu değilseniz , size basık bir hava verecektir. Ten renginize uygun şapka seçiminde bulunmayı da ihmal etmeyin. Şapkanızın renginden dolayı sizi ölü gibi göstermesini istemeyiz.

2017 sonbahar kış şapka trendlerinde

Örgülü bereler, şüphesiz ki sizi en sıcak tutacak bere modelidir. Bu sene örgülü berelerde ki farklılık üzerilerinde taş işlemeleri, broşlar taşımaları olacak. Sadelikten hoşlanmayan, şıkırtılı ve gösterişli şapka takmayı sevenler artık örgülü bereleri de tercih edebilirler.

Fötr şapka modelleri, bu sene moda olan fötr şapka modellerinde biraz gangster stilini göreceğiz. Bu sene özellikle meşhur olan Baba filminden bildiğimiz Don Corleone stili şapkalar moda olacak diyebiliriz.

Fransız beresi (beret) modelleri, ısınmak için değil, tamamen aksesuar niyetine kullanabileceğiniz bereler. Benim şimdiye kadar gördüğüm en şık bere modellerinden olan fransız beresi, genellikle sanatçıların tercih ettikleri, yandan saça takılan bere türüdür.

Kepler ve spor şapkalar, bu seneye bomba gibi gelen kep modelleri aklınızı başınızdan alacak. Göz alıcı özel tasarım, işlemeli,taşlı kep modelleri herkesin ilgisini çekeceğini bize şimdiden söylüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ