Moda Diyo

2017 Bahçenize Renk Getirecek

2017 Bahçenize Renk Getirecek

Hepimiz güzel bir bahçede oturmak, ağaçların gölgesinde kuş cıvıltıları dinlemek isteriz. Fakat bahçemize yeterli özeni göstermezsek çığırından çıkan çimenler, otlar baş gösterir. Unutmayalım ki bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur.

O yüzden nasıl kendi odamızı düzenli topluyorsak bahçemizle de ilgilenmeliyiz ki bize meyvesini verebilsin. Peki diyelim ki bahçemizle ilgileniyoruz fakat yine de sönük kaldı. O halde 2017 Bahçenize Renk Getirecek konusuna dair size tavsiyelerim:

1-Çiçekler

Çiçekler hayatın çok önemli bir parçasıdır. Hem insanın yaşaması için gerekli olan şeyleri karşılar hem de bize eşsiz bir güzellik sunar. Bir bahçeyi çiçeksiz hayal edemeyiz. O halde bahçemizi güzelleştirmeye rengârenk çiçeklerle başlayabiliriz. Tabi güzel çiçeklerimiz için çok güzel saksılar da mevcut.

Bu saksılarla bahçemize istediğimiz tarzda hava katabiliriz. Mesela saksıları duvarlara asabilirsiniz. Eğer çiçekle uğraşamam diyorsanız duvarınızı baştan yaratmaya ne dersiniz? Çiçek resimler, ağaçlar, kuşlar çizerek bahçenize çok güzel bir hava katabilirsiniz.

2-Heykeller

Bahçeye koyacağımız heykeller kesinlikle çok güzel bir görüntü sağlıyor. İstediğimiz her tarzda heykel de mevcut. Tatlı bir bahçe istiyorsanız şirinler, prensesler size eşlik edebilir. Otantik bir bahçe için aslanlar sizi bekliyor olacak.

3-Meşaleler

Bahçemizi aydınlatmak için meşaleler işimizi görecektir. Hem çok da farklı bir görüntü oluşturacaklarına eminim. Misafirleriniz buna bayılacak.

4-Mumluklar

Bahçenizin farklı köşelerine koyacağınız ya da ağaç dallarına asacağınız mumluklar bahçenize romantik ve sıra dışı bir atmosfer sağlayacak.

 5-Hamak

Hangimiz ağaçlara bakarak uyumak istemeyiz ki? Ya da yorgun olduğumuz zaman kendimizi hamağa atıp sallanmak. Derinlerden gelen bir şarkı eşliğinde gökyüzüne bakmak. Bahçenize kuracağınız hamak gerçekten çok güzel bir vakit geçirmenize imkân sağlayacaktır.

 6-Tekerlek Saksı

Ben becerikliyim diyorsanız size çok güzel tavsiyelerim var. Mesela eski araba lastiğinizle bahçe saksısı yapıp çok güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. İlk önce araba lastiğinizi istediğiniz bir renge boyayın. Şimdi tek yapmanız gerek bahçenize koymak ve içine çiçek ekmek. Ya da duvara bir zincirle asmak. Emin olun çok güzel olacak!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ