Moda Diyo

2016 gelinlik modelleri

2016 gelinlik modelleri

2016 gelinlik modelleri

Her genç kızın rüyası olan gelinlikler bildiğiniz üzere düğün sezonlarının yavaş yavaş gelmesi ile birlikte artık yeni modelleri ile de ortaya çıkmaya başlamaktadır. Sizler de 2016 gelinlik modelleri ile hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz ve prensesler gibi görünebilirsini. Bu yıl gelinlik modellerinde kesinlikle prensesler gibi şık ve zarif olmanız için muhteşem modeller sizleri bekliyor sizler de 2016 gelinlik modelleri içinden vücut yapınıza uygun olan bir modeli seçerek düğününüz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Bu yıl gelinlik modellerinden en çok dikkat çeken detaylardan birisi de uzun kollu ve balık formundaki gelinliklerdir.

Ünlü gelinlik markalarının da gelinlik modelleri içinde bu yıl daha çok kabarık olmayan ve düz forma sahip olan gelinlikleri görebilmekteyiz. Tamamen gipürden oluşan gelinlik modelleri bu yıl zarifliği ile göz kamaştırıyor. Dantel ve tül işlemeler bu yıl gelinlik modellerinin tamamında oldukça fazla bir şekilde ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Eğer kabarık ve dantel bir gelinlik istiyorum diyorsanız biraz daha klasik formlu ve vintage görünümlü gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yıl en çok öne çıkan gelinlik modellerinden birisi de romantik görünümlü gelinliklerdir. Romantik görünümlü gelinliklerde bu yıl sade ve düz formlu gelinliklerde sadece zarif çiçeklerin kullanılması da en çok dikkat çeken şeylerden birisidir. Sizler de gelinlik modeli seçerken özellikle vücut tipinize uygun olan gelinlik modelini seçmeye özen göstermelisiniz.

2016 gelinlik modelleri içinde yine en dikkat çeken detaylardan birisi de uçuşan tül detaylardır. Etek kısımlarının duvak gibi uzun olması ve aynı zamanda oldukça serbest bir şekilde yazlık elbise gibi dökümlü olması da yine bu yıl en çok öne çıkan detaylardan birisidir. Bu tarz bir gelinlik tercih edecekseniz belden oturtmalı ve bel kısmından aşağısı tül detayları ile formlandırılan gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Oldukça farklı bir gelinlik modeli istiyorsanız bu yıl mini eteklerin formunda yapılan gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Nikah için de tercih edilen bu tarz gelinliklerde en çok dikkat çeken detaylardan biri de volanlı ve kat kat etek kısmına sahip olmasıdır. Bu tarz mini bir etekli gelinlik modeli seçiyorsanız o zaman aksesuar olarak duvak yerine şık ve küçük duvaklı şapkaları tercih edebilirsiniz. Bu yıl sadece gelinlik modellerinde değil duvak modellerinde de birçok yeni modelin öne çıktığını görebiliyoruz. Özellikle uzun kolluve tamamı dantelden yapılan gelinlikleri tercih ediyorsanız yine gelinliğinizin uzunluğunda uzun duvakları tercih edebilirsiniz. Bu noktada özellikle duvaklarda tül detaylarının yerini tamamen dantel duvaklara bıraktığını da söylemek isteriz. Bunun yanı sıra mini ve farklı tül formlu gelinlik tercih edecekseniz duvaklarını biraz daha kısa formda tutabilirsiniz. Gelinlik seçimlerinizde kesinlikle vücut tipinize en uygun gelinlik modelini tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ